آلومینیم یک فلز پر کاربرد در صنعت امروز است. تقریباً در اکثر کاربردهای مکانیکی که نیاز به استحکام خیلی بالای فولاد نیست می توان از فلز سبک تر آلومینیم استفاده کرد. پروفیل‌های درب و پنجره، بدنه‌ها و سازه های قابل حمل، موتور خودروها و بدنه رادیاتورها از جمله پرکاربردترین حوزه های مصرف آلومینیم است.

اما اولین مرحله از تولید محصولات و مقاطع آلومینیم، ذوب و ریخته گری آن است که معمولاً در کارخانجات و کارگاه‌های ذوب به اشکال مختلف انجام می گیرد. کوره ذوب آلومینیم مهم‌ترین تجهیز این کارگاه‌ها است.

دمای ذوب آلومینیم حدود 660 درجه سانتی گراد است که با کمی فوق مذاب معمولاً در 700 درجه ذوب می شود. این مقدار حرارت را می‌توان از طریق کوره های القایی، الکتریکی و گازی تأمین کرد. اینکه به چه منبعی (برق یا گاز) راحت تر دسترسی داشته باشیم و سرعت ذوب و فرایند چقدر باشد می توان یکی از این کوره ها را انتخاب کرد.

ما آمادگی تأمین کوره ذوب آلومینیم در هر حجم و اندازه ای را دارا هستیم. با ما تماس بگیرید.

کوره ذوب آلومینیم 15 تنی

یک کوره ذوب آلومینیم 15 تنی گازی تخلیه از کف موجود است که مشخصات فنی آن در ادامه آورده خواهد شد. این کوره نو بوده و در کمتر از 3 هفته قابل تحویل می باشد. برند این کوره ایرکست-شاونبرگ است که تولید ایران و با تکنولوژی آلمانی است. این کوره هم اکنون آماده فروش و تحویل با قیمت مناسب است.

مشخصات فنی کوره

مشخصات کوره ذوب آلومینیم 15 تنی موجود در متک

کاربرد کوره ذوب آلومینیم 15 تنی

کاربرد این کوره برای تمامی کسانی که تولید شمش آلیاژی و همچنین تولید گرانول آلومینیوم( نیمکره اکسیژن زدا) را انجام می‌دهند کاربرد دارد.

همچنین کسانی که تولید راد آلومینیومی را انجام می‌دهند از این کوره استفاده می‌کنند.

همچنین ممکن است کسانی که تخصص اصلی انها تولید بیلت ، قطعات دایکاست و تولید پروفیل باشد هم از این کوره جهت تولید شمش استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، قیمت و امکان بازدید حضوری از کوره با ما تماس بگیرید:

محمد طلائی زاده
09163472xxx