skip to Main Content

متک چیست؟

سایت متک یک محیط تختصصی طراحی شده برای دانشجویان، اساتید، مهندسین و صنعتگران فعال در حوزه مواد می باشد. پلتفرم متک با هدف گسترش فعالیت های تخصصی در زمینه مواد و تکنولوژی های مرتبط توسط یک استارت آپ دانش بنیان راه اندازی شده است.

آیا برای عضویت و همکاری باید مهندس مواد باشم؟

خیر، محدودیتی برای عضویت و همکاری در سایت نیست. ولی متک برای اعضایی که در صنعت یا دانشگاه در یکی از شاخه های مهندسی مواد فعال می باشند، سودمندتر می باشد. برای مثال افراد فعال در حوزه فیزیک حالت جامد، شیمی، مهندسی شیمی و پلیمر، مهندسی مکانیک ساخت و تولید، بازرسی جوش و حتی مدیران صنایع مرتبط با مواد نیز می توانند از امکانات و مطالب سایت بیشترین بهره ممکن را ببرند.

دانشنامه متک چیست؟

دانشنامه از بخش های اصلی سایت می باشد که در آن اخبار، مقالات و گزارشات مرتبط با مهندسی مواد منتشر می شود. به عبارت ساده تر مشابه یک مجله اینترنتی در حوزه مواد می باشد.

آیا می توانم در دانشنامه همکاری نمایم؟

بله، موجب افتخار ماست. جهت مشاهده نحوه همکاری به بخش همکاری مراجعه نمایید.

چگونه با شما در ارتباط باشم؟

شما می توانید از بخش تماس با ما یا توسط کلیک روی علامت گوشه پایین صفحه با ما در ارتباط باشید. ما پذیرای هر گونه سوالات، پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

مزیت عضویت در سایت چیست؟

با عضویت شما در سایت، یک رزومه مختصر از شما در معرض دید دیگر متخصصان قرار می گیرد. همچنین زیر مطالب تهیه شده توسط شما یک کارت ویزیت قرار دارد که افراد را به پروفایل شما ارتباط می دهد. در دنیای امروز معرفی خود و ارتباط با افراد به اندازه زحمات علمی و حرفه ای ضروریست.

 

جهت هر گونه سؤال یال ابهام به بخش تماس با ما مراجعه کنید یا بر روی کلید کناری در پایین صفحه کلیک فرمایید. پاسخ به شما موجب افتخار ماست.

Back To Top
×بستن جستجو
جستجو